Sukcesy biegacz Feniksa w otwartych Mistrzostwach Gminy Rusinów

  • Sukcesy biegacz Feniksa w otwartych Mistrzostwach Gminy Rusinów

22 maja reprezentanci Ludowego Klubu Sportowego Feniks Opoczno wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Gminy Rusinów w Biegach Przełajowych zorganizowanych przez Krzysztofa Lechowskiego (przypominam to ten pan dzięki któremu Feniks ma gdzie trenować do zawodów I ligi Beach Soccera).

nieznamierowice02

Impreza sportowa pod Honorowym Patronatem Marszałka woj. mazowieckiego zgromadziła wielu biegaczy począwszy od dzieci szkół podstawowych, gimnazjów oraz seniorów. Z bardzo dobrej strony pokazali się podczas zawodów rozgrywanych na stadionie Skamandra Nieznamierowice przedstawiciele klubu Feniks: Michał Raczyński oraz Wiesław Woźniak. W kategorii wiekowej 35 plus na dystansie 1800 metrów pierwsze miejsce zajął Wiesław Wożniak (dodajmy zwycięzca również w poprzedniej edycji imprezy), a drugie miejsce Michał Raczyński również z Feniksa.

nieznamierowice03

Gwoździem imprezy w Nieznamierowicach były biegi sztafetowe na dystansie 4 x 400 metrów. Sztafeta utworzona z zawodników Feniksa i zaprzyjaźnionej drużyny Amnezji Rozwady W składzie: Wiesław Woźniak, Michał Raczyński, Piotrek Bętkowski oraz Albert Szczepański zajęła doskonałe drugie miejsce. Walka o pierwszą pozycję trwała do samego końca i gdyby dystans był nieco dłuższy okazały puchar za zwycięstwo mógł trafić do naszej załogi. Sztafety pobiegły w formule otwartej bez podziału na grupy wiekowe.

nieznamierowice06

nieznamierowice07

Na zakończenie uczestnicy sportowych zawodów brali udział w zorganizowanych rodzinnych zabawach.

nieznamierowice04

Gratulujemy udanych startów oraz duże gratulacje za organizację zawodów!

Share Button

Comments

Komentarzy