LKS Feniks zadebiutuje w Opoczyńskiej Lidze w Halową Piłkę Nożną

  • LKS Feniks zadebiutuje w Opoczyńskiej Lidze w Halową Piłkę Nożną

W najbliższy czwartek o godz. 18:00 w MDK w Opocznie odbędzie się spotkanie organizacyjne Opoczyńskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną, której organizatorem jest RMG LZS w Opocznie. Do tegorocznych rozgrywek piłkarskich zostanie zgłoszona drużyna LKS Feniks Opoczno. Zespół wystartuje najprawdopodobniej w II lidze z uwagi na fuzję z ekipą Hol Trans Team. Osoby związane z tą drużyną dzisiaj tworzą z nami Klub Sportowy Feniks Opoczno.

W pierwszej wersji do Opoczyńskich Lig W Halową Piłkę Nożną miały zostać zgłoszone dwie drużyny reprezentujące nasz klub z uwagi na bardzo duże zainteresowanie. Ostatecznie będzie jedna ekipa za co przepraszamy! W kolejnych latach liczymy że będziemy mieli kilka drużyn w tych rozgrywkach i dla wszystkich osób związanych z KS Feniks będzie miejsce!

Więcej informacji o rozgrywkach oraz terminarz spotkań zostanie podany niebawem na stronie www.ksfeniks.pl.

W sezonie 2015/16 w OLHPN KS Feniks Opoczno będą reprezentowali: Grzegorz Brzeski, Arkadiusz Lipiec, Piotr Jesionek, Daniel Kotfin, Bartłomiej Migdalski, Bartłomiej Kopera, Marcin Mastalerz, Adrian Popecki, Mateusz Kuleta, Rafał Biskup, Artur Grzywacz, Mateusz Kumka, Norbert Robak, Łukasz Biskup, Karol Cieślik.

Wszystkich gorąco zapraszamy do kibicowania w turnieju!

Share Button

Comments

Komentarzy