Feniks na najstarszym biegu w Kielcach

• Feniks na najstarszym biegu w Kielcach

18 października br. po raz czwarty odbył się najstarszy bieg w Kielcach „Kielecka Dycha”. Wśród 677 zawodników nie mogło zabraknąć zawodnika z Klubu Sportowego Feniks Opoczno – Marcina Tokarskiego, który z czasem 00:42:25 zajął bardzo dobre 18 miejsce w kategorii open oraz 17 w swojej kategorii wiekowej.

Bieg na 10 km i 700 metrów wygrał Woźniak Łukasz z Kielc z czasem 00:34:38, drugie miejsce zajął Michał Jamioł z Kielc z czasem 00:37:16, a trzecie z Klubu Juventa KoBeX Starachowice uzyskując czas 00:37:19 Wojciech Jarosz.

Start i meta Kieleckiego biegu znajdowały się na Stadionie MOSIR Kielce, trasa biegu wiodła leśnymi drogami które pomimo deszczowej pogody były bardzo dobrze przygotowane.

Już po raz kolejny w Kielcach został zorganizowany bieg na najwyższym poziomie! Gratulacje dla organizatorów!

Organizatorami sportowej imprezy byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach, Kielecki Klub Lekkoatletyczny oraz BBM.