I Bieg Trzech Króli w Częstochowie z biegaczem Feniksa

• I Bieg Trzech Króli w Częstochowie z biegaczem Feniksa

6 stycznia 2017 roku biegacz Ludowego Klubu Sportowego Feniks Opoczno Grzegorz Stępień wziął udział w I Biegu Trzech Króli w Częstochowie na 10 km.
Zawody wygrał Karol Grabowski, który do mety dobiegł z czasem 0:34:50. Drugie miejsce zajął Zbigniew Kalinowski, a trzecie Rafał Formicki. W zawodach sportowych wystartowało 213 biegaczy.

Grzegorz Stępień z klubu Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:43:13 zajmując 30 miejsce w kategorii open, 28 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 6 miejsce w kategorii M40.

Organizatorem sportowej imprezy byli: Fundacja Wszyscy jesteśmy aniołami oraz Nadleśnictwo Złoty Potok.
Celem biegu była popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej wśród dorosłych i młodzieży szkolnej, Uczczenie Uroczystości Trzech Króli oraz pomoc dzieciom w krajach Afryki.

gs3kroli2017

Gratulujemy kolejnego udanego startu oraz podziwiamy bieganie w minusowej temperaturze!