Mikołajkowy Bieg w Bielsku-Białej z Feniksem

• Mikołajkowy Bieg w Bielsku-Białej z Feniksem

5 grudnia 2015 roku Grzegorz Stępień reprezentujący klub sportowy Feniks Opoczno brał udział w 3. Mikołajkowym Biegu w Bielsku-Białej. Bieg na nietypowy dystans 6 km nasz zawodnik ukończył z czasem 25 min. 26 sek. Mikołaje w tym nasz z Opoczna biegały wokół lotniska w dzielnicy Aleksandrowice. Do Mikołajkowego Biegu organizatorzy odnotowali aż 415 zgłoszeń. Na starcie stanęło jednak 332 biegaczy, wśród których nie brakowało osób przebranych za św. Mikołaja lub ubranych w mikołajkowe stroje 🙂

Biegacz LKS Feniks w imprezie zorganizowanej przez Agencję Sportu i Rekreacji Andrzej Filipiak zajął wysokie 116 miejsce w kategorii open i 21 w kategorii M40.

Mikołajkowy Bieg w Bielsku-Białej wygrał z czasem 18 min. i 16 sek… Mikołaj Ciurla z Wilkowic.

Warto dodać, że nasz biegacz połączył start z wypadem rodzinnym, podczas którego między innymi wspinał się po górach oraz na żywo obejrzał dwa mecze ekstraklasy: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów oraz hit kolejki: Wisła Kraków – Legia Warszawa.

2pod

Gratulujemy startu i życzymy kolejnych udanych wypadów sportowych połączonych z rodzinnym kibicowaniem! 🙂