24. Bieg Sylwestrowy w Idzikowicach z LKS Feniks

• 24. Bieg Sylwestrowy w Idzikowicach z LKS Feniks

31 grudnia 2015 roku reprezentanci Ludowego Klubu Sportowego Feniks Opoczno: Łukasz Knapik, Grzegorz Stępień oraz Szymon Rogulski wystartowali w 24. edycji Biegu Sylwestrowego w Idzikowicach, koło Opoczna. Organizatorem sportowej imprezy był TKKF Ceemka Idzikowice, a nad prawidłowym przebiegiem czuwał Arkadiusz Gadomski.

Sylwestrowy bieg na prawie 10 km (około 9,5 km) ukończyło 36 biegaczy. Każdy z zawodników indywidualnie dokonywał pomiaru czasu, dokonano klasyfikacji wg. kategorii wiekowej.

Biegacze z LKS Feniks uzyskali następujące wyniki: Grzegorz Stępień z czasem 42:58 zajął 12 miejsce w kategorii 31 – 49 lat mężczyzn, a Łukasz Knapik z czasem 42:25 uplasował się na 11 miejscu. Szymon Rogulski debiutujący w startach biegowych ukończył zawody na 11 miejscu w kategorii 18 – 30 lat mężczyzn.

Klasyfikacja 42. Sylwestrowego Biegu w Idzikowicach:
🏃 Kategoria wiekowa 18 – 30 lat kobiet: 1. Wiktorowicz Łucja; 2. Grzegorczyk Natalia; 3. Urbańczyk Magdalena
🏃 Kategoria wiekowa 31 – 49 lat kobiet: 1. Brzeska Katarzyna
🏃 Kategoria wiekowa 18 – 30 lat mężczyzn: 1. Kuca Sławomir; 2. Celak Mateusz; 3. Wojtarek Jacek
🏃 Kategoria wiekowa 31 – 49 lat mężczyzn: 1. Barul Stanisław; 2. Knop Piotr; 3. Kwapisz Robert
🏃 Kategoria wiekowa plus 50 lat mężczyzn: 1. Soból Krzysztof; 2. Goworek Rafał; 3. Piekarski Zdzisław

Wszyscy, którzy ukończyli bieg otrzymali drobne upominki. Uczestnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali medale i nagrody rzeczowe. Pamiątkowym medalem nagrodzeni zostali również najmłodszy i najstarszy uczestnik. Po  biegu można było ogrzać się gorącą herbatą i zjeść ciepły posiłek.

Organizatorzy biegu zapraszają już za rok! Dziękujemy za zaproszenie i liczymy, że w przyszłym roku będziemy jeszcze liczniejszą ekipą, a bieg organizowany przez zaprzyjaźnione stowarzyszenie będzie stałym punktem w kalendarzu naszych biegaczy! 🙂

Pozdrawiamy serdecznie, a naszym zawodnikom życzymy udanych startów w 2016 roku! Do siego roku! 🙂