Prezentujemy terminarz spotkań Opoczyńskiej II Ligi w Halową Piłkę Nożną. Mecze II ligi będą rozgrywane w Hali Sportowej Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie (ul. Armii Krajowej 1).
I KOLEJKA II LIGA – 29.11.2015:
⚽ 09:00 Antoniówka – Ostrożna
⚽ 09:35 LKS FENIKS / Hol Trans – Sparta Ostrów
⚽ 10:10 Zespół Szkół Prywatnych II – LKS Radzice
⚽ 10:45 Skaut Januszewice – TS Wincentynów
⚽ 11:20 Krzczonów – Szacunek Drzewica
II KOLEJKA II LIGA – 06.12.2015:
⚽ 09:00 TS Wincentynów – Szacunek Drzewica
⚽ 09:35 Ostrożna – Krzczonów
⚽ 10:10 LKS Radzice – Antoniówka
⚽ 10:45 Sparta Ostrów – Zespół Szkół Prywatnych II
⚽ 11:20 Skaut Januszewice – LKS FENIKS / Hol Trans
III KOLEJKA II LIGA – 13.12.2015:
⚽ 09:00 Krzczonów – LKS Radzice
⚽ 09:35 Zespół Szkół Prywatnych II – Skaut Januszewice
⚽ 10:10 Antoniówka – Sparta Ostrów
⚽ 10:45 LKS FENIKS / Hol Trans – TS Wincentynów
⚽ 11:20 Szacunek Drzewica – Ostrożna
IV KOLEJKA II LIGA – 20.12.2015:
⚽ 09:00 TS Wincentynów – Ostrożna
⚽ 09:35 LKS Radzice – Szacunek Drzewica
⚽ 10:10 Sparta Ostrów – Krzczonów
⚽ 10:45 Skaut Januszewice – Antoniówka
⚽ 11:20 LKS FENIKS / Hol Trans – Zespół Szkół Prywatnych II
V KOLEJKA II LIGA – 03.01.2016:
⚽ 09:00 Szacunek Drzewica – Sparta Ostrów
⚽ 09:35 Antoniówka – LKS FENIKS / Hol Trans
⚽ 10:10 Krzczonów – Skaut Januszewice
⚽ 10:45 Zespół Szkół Prywatnych II – TS Wincentynów
⚽ 11:20 Ostrożna – LKS Radzice
VI KOLEJKA I I LIGA – 10.01.2016:
⚽ 09:00 TS Wincentynów – LKS Radzice
⚽ 09:35 Sparta Ostrów – Ostrożna
⚽ 10:10 Skaut Januszewice – Szacunek Drzewica
⚽ 10:45 LKS FENIKS / Hol Trans – Krzczonów
⚽ 11:20 Zespół Szkół Prywatnych II – Antoniówka
VII KOLEJKA II LIGA – 17.01.2016:
⚽ 09:00 LKS Radzice – Sparta Ostrów
⚽ 09:35 Krzczonów – Zespół Szkół Prywatnych II
⚽ 10:10 Szacunek Drzewica – LKS FENIKS / Hol Trans
⚽ 10:45 Ostrożna – Skaut Januszewice
⚽ 11:20 Antoniówka – TS Wincentynów
VIII KOLEJKA II LIGA – 24.01.2016:
⚽ 09:00 TS Wincentynów – Sparta Ostrów
⚽ 09:35 Skaut Januszewice – LKS Radzice
⚽ 10:10 LKS FENIKS / Hol Trans – Ostrożna
⚽ 10:45 Zespół Szkół Prywatnych II – Szacunek Drzewica
⚽ 11:20 Antoniówka – Krzczonów
IX KOLEJKA II LIGA – 31.01.2016:
⚽ 09:00 Krzczonów – TS Wincentynów
⚽ 09:35 Szacunek Drzewica – Antoniówka
⚽ 10:10 Ostrożna – Zespół Szkół Prywatnych II
⚽ 10:45 LKS Radzice – LKS FENIKS / Hol Trans
⚽ 11:20 Sparta Ostrów – Skaut Januszewice
⚽ 07.02.2016 – PUCHAR LIGI 🏆
Zapraszamy na mecze z udziałem drużyny reprezentującej Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno! 🙂
Informacja wg. profilu Organizatora OLHPN.