Szymon Wiktorowicz z LKS Feniks na podium Piaseczyńskiej Piątki

• Szymon Wiktorowicz z LKS Feniks na podium Piaseczyńskiej Piątki

27 maja Szymon Wiktorowicz reprezentujący Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno zajął 3 miejsce w najpopularniejszej imprezie biegowej w powiecie piaseczyńskim – Piaseczyńska Piątka.

Start i meta biegu głównego zlokalizowana była na Stadionie Miejskim w Piasecznie. Piaseczyńska Piątka to wydarzenie dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodszych i starszych, w tym stoiska wystawowe, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i strefę gastronomiczną.

W biegu głównym na 5 km V edycji „Piaseczyńskiej Piątki”, imprezy która ma na celu popularyzację biegania, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wystartowało 250 biegaczy, ukończyło 242.

Wygrał Krzysztof Wasiewicz, który do mety dobiegł z czasem 00:15:59, drugie miejsce zajął Fabian Florek z czasem 00:16:13. Trzecie miejsce zajął Szymon Wiktorowicz, który do mety dotarł z czasem 00:16:21, średnie tempo naszego zawodnika 03.15 m/km.

Gratulujemy i czekamy na kolejne udane starty!