Słoneczny futbol z drużyną LKS Feniks Opoczno w Lublinie

  • Słoneczny futbol z drużyną LKS Feniks Opoczno w Lublinie

W sobotę 15 lipca drużyna piłkarska LKS Feniks Opoczno zagrała w rewanżowym turnieju I Ligi Beach Soccera, grupy południowej w Lublinie. Rozgrywki prowadzone w ramach Mistrzostw Polski w Beach Soccerze przez PZPN tym razem zawitały nad Zalew Zemborzycki na nowo powstały Stadion do piłki nożnej plażowej. Nasz zespół grający w eksperymentalnym składzie uległ wyżej notowanym rywalom zajmując ostatecznie 4 miejsce w końcowej tabeli rozgrywek. Awans do to turnieju barażowego, który odbędzie się w Kołobrzegu o grę w Ekstraklasie wywalczyły drużyny: UKS Milenium Gliwice oraz Silesia Becpak Firtech Warszawa.

Najlepszym strzelcem I ligi turnieju został reprezentant Polski Dawid Burzawa z UKS Milenium Gliwice, a za najlepszego bramkarza wybrano Patryka Nowaka również ze zwycięskiej drużyny.

LKS Feniks Opoczno w drugim turnieju I ligi grał w składzie: Marcin Foryś, Grzegorz Brzeski, Artur Waszkiewicz, Michał Raczyński, Łukasz Knapik, Adam Stańczyk, Maciej Ziółkowski, Bartłomiej Kopera oraz Dominik Sroka.

Końcowa tabela I ligi – grupa południowa:
1. UKS Milenium Gliwice
2. Silesia Becpak Firtech Warszawa
3. Zgoda Chodecz BST
4. BSC LKS Feniks Opoczno

W najbliższą sobotę Opocznianie zagrają w I Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia w Beach Soccerze w Łańcucie (koło Rzeszowa). Na turniej drużyna LKS Feniks Opoczno została zaproszona przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

Share Button

Comments

Komentarzy