Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w rekreacyjnej wycieczce z mistrzami olimpijskimi kolarstwa szosowego
„ROWEREM PO ZDROWIE”
Liczba miejsc ograniczona, zapisy pod adresem mailowym mateusz.grodzicki@um.opoczno.pl
W programie: 
– Spotkanie z medalistami olimpijskimi – Tadeuszem Mytnikiem i Mieczysławem Nowickim
– Zdjęcia, autografy i pamiątkowe dyplomy
– Mistrzowskie porady – dlaczego jazda na rowerze to zdrowie
– Wspólny przejazd
-Posiłek regeneracyjny
Zabierz swój rower i dołącz do nas ! 
Przeżyj z nami sportową przygodę ! 
Poznaj ciekawe anegdoty zza kulis Wyścigu Pokoju ! 

