Opoczyński KrwioBieg

• Opoczyński KrwioBieg
🏃🏃‍♂️🏆🔥👏 III Opoczyński KrwioBieg już za Nami 😊
Dokładnie 49 biegaczy wystartowało w opoczyńskim KrwioBiegu na dystansie 6 km. Rywalizacja przebiegała dookoła opoczyńskiego zalewu, pięć okrążeń = 1200 metrów 😊 Bieg wokół opoczyńskiego zalewu wygrał Artur Petrosyan reprezentujący LKS Żelazny Opoczno Running Team (trenerem zwycięzcy jest Jacek Wojtarek). Drugi do mety dobiegł Piotr Deperas, trzecie miejsce zajął zaś reprezentant Klubu Sportowego Feniks Opoczno Grzegorz Stępień. Wśród kobiet najlepsza była Natalia Grzegorczyk, a w kategorii mundurowej zwyciężył Michał Franczak.
🥉 Mateusz Brola
Nagrodę dla najmłodszego zawodnika biegu otrzymał Dawid Lewandowski, a dla najbardziej doświadczonego Andrzej Skowroński.
Z Klubu Sportowego Feniks Opoczno w biegu wystartowali: Grzegorz Stępień, Adam Świrski oraz Wiesław Woźniak. Trasę biegową w formie eskorty przejechali kolarze Klubu Feniks: Łukasz Sygut, Jarosław Chmilewski, Włodzimierz Kmita.
Głównymi organizatorami sportowej imprezy byli: Gmina Opoczno, Krwiodawcy.Eop, Feniks Opoczno, Jednostka Strzelecka 1042 Opoczno – ZS „Strzelec” OSW, Morsy Opoczno, OSP OPOCZNO, Polski Czerwony Krzyż w Łodzi (PCK ŁÓDŹ), Komenda Powiatowa Policji w Opocznie.
Nagrody dla najlepszych wręczała w imieniu Burmistrza Opoczna Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji Katarzyna Niewadzi, Plutonowy Patryk Zalewski Jednostki Strzeleckiej 1042 Opoczno oraz członkowie Klubu Sportowego Feniks Opoczno: Piotr Jesionek, Łukasz Sygut, Szymon Wiktorowicz, Agata Wiktorowicz i Grzegorz Brzeski.