MTB Opoczno – Eliminator i podium kolarza LKS Feniks

  • MTB Opoczno – Eliminator i podium kolarza LKS Feniks

W miniony weekend plac przy Miejskim Domu Kultury w Opocznie zamienił się w tor przeszkód. A to za sprawą imprezy TREZADO Eliminator Opoczno 2016, która zapewniła wszystkim sympatykom sportu górską jazdę w samym centrum miasta Opoczna. W sportowej imprezie nie mogło zabraknąć przedstawicieli klubu Feniks Opoczno. W zawodach o Puchar Burmistrza Opoczna Pana Rafała Kądzieli wystartował Grzegorz Lachowski oraz Jan Kłosek.

eliminator201605

W kategorii Mężczyźni 39+ Grzeorz Lachowski zajął trzecie miejsce, pierwszy był Świderski Michał z klubu Trezado BikeTires.pl. Jan Kłosek zawodów nie ukończył.

Wyścigi w ramach zawodów odbywały się na pętli o długości około 1000 m. Runda była wyznaczana na terenie przylegającym do MDK Opoczno i pływalni miejskiej „Opoczyńska fala”. Celem wyścigu „Trezado Eliminator MTB Opoczno 2016” była popularyzacja kolarstwa górskiego w nowej formule rywalizacji w XCE, wyłonienie najlepszych kolarzy oraz promocja miasta i gminy Opoczno.

eliminator201602

eliminator201603

eliminator201604

eliminator201607

Organizatorem wyścigu był klub sportowy Opoczno Sport Team na czele z prezesem Panem Mariuszem Sarwińskim oraz Gmina Opoczno. Współorganizatorami: Miejski Dom Kultury w Opocznie, Zespół Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym, Studio Reklamy „Joint” w Opocznie.

Pełne wyniki zawodów dostępne na stronie http://www.ostpomiar.pl/

Zdjęcia autorstwa Mateusza Lachowskiego.

Share Button

Comments

Komentarzy