I liga Beach Soccera – Jak się uczyć to od najlepszych

  • I liga Beach Soccera – Jak się uczyć to od najlepszych

2 i 3 lipca startuje I Liga ‪‎Beach Soccera‬ prowadzona przez Polski Związek Piłki Nożnej. W sportowej imprezie rangi mistrzowskiej zadebiutuje drużyna LKS Feniks Opoczno. Feniks to jedyna drużyna z regionu piotrkowskiego, która zagra w sezonie 2016 w oficjalnych rozgrywkach, a zarazem pierwsza drużyna z Opoczna, która zagra na poziomie I ligi.
Nasza załoga będzie walczyć w dwóch turniejach eliminacyjnych o awans do turnieju barażowego o Ekstraklasę, który odbędzie się w Gdyni w ostatni weekend lipca.

Zespół z Opoczna będzie rywalizował w I lidze grupa południowa z drużynami: GKS Futsal Nowiny, BSC Pro-Fart Głowno, Rzeszowską Akademią Futsalu HEIRO, BSCC SAN AZS Łódź, Zgoda Chodecz BST, KP Rapid Lublin, UKS Milenium Gliwice oraz Firtech Becpak Beckerarena Warszawa.

W pierwszym turnieju w miejscowości Mstowo k/Chodecz (woj. kujawsko-pomorskie) LKS Feniks Opoczno zagra cztery spotkania.

Skład drużyny z Opoczna na I turniej: Szymon Rogulski, Michał Stępień, Wiesław Woźniak, Michał Raczyński, Rafał Staniszewski, Bartłomiej Kopera, Łukasz Knapik, Marcin Foryś, grający trener Grzegorz Brzeski.

Poniżej terminarz spotkań I turnieju I Ligi – grupa południowa:

2 lipca
g. 09:00 GKS Futsal Nowiny – BSC Pro-Fart Głowno
g. 10:00 BSCC SAN AZS Łódź – Zgoda Chodecz BST
g. 11:00 KS FENIKS OPOCZNO – KP Rapid Lublin
g. 12:45 Beckerarena Warszawa – GKS Futsal Nowiny
g. 13:45 Zgoda Chodecz BST – RAF HEIRO
g. 14:45 UKS Milenium Gliwice – KS FENIKS OPOCZNO
g. 16:30 BSC Pro-Fart Głowno – Beckerarena Warszawa
g. 17:30 RAF HEIRO – BSCC SAN AZS Łódź
g. 18:30 KP Rapid Lublin – UKS Milenium Gliwice

3 lipca
g. 09:00 KS FENIKS OPOCZNO – BSCC SAN AZS Łódź
g. 10:00 GKS Futsal Nowiny – KP Rapid Lublin
g. 11:00 RAF HEIRO – BSC Pro-Fart Głowno
g. 12:45 Beckerarena Warszawa – KS FENIKS OPOCZNO
g. 13:45 Zgoda Chodecz BST – GKS Futsal Nowiny
g. 14:45 UKS Milenium Gliwice – RAF HEIRO
g. 16:30 BSCC SAN AZS Łódź – Beckerarena Warszawa
g. 17:30 KP Rapid Lublin – Zgoda Chodecz BST
g. 18:30 BSC Pro-Fart Głowno – UKS Milenium Gliwice

Trzymajcie kciuki! 🙂

DODAJMY, ŻE KS FENIKS OPOCZNO ZAGRA W MISTRZOSTWACH POLSKI W STROJACH ZAKUPIONYCH DZIĘKI OTRZYMANEMU WSPARCIU OD FIRM: Gramps, Pomoc Drogowa Hol-Trans Opoczno,Sulejów,Przysucha,Tomaszów Maz, Desperado’s Opoczno, Biuro Ubezpieczeń Wiesław WOŹNIAK Opoczno, Klimatyzacje Beata Stępień, INTERM Konad Indrychowski, Diagnostyka Samochodowa Kozenin.

Więcej o partnerach klubu Feniks oraz namiary do wymienionych firm na stronie: http://ksfeniks.pl/partnerzy/ Polecamy!!!!

Wpisowe do I ligi opłacone z środków otrzymanych z Gminy Opoczno. Wyjazd i pobyt opłacony z środków prywatnych członków klubu Feniks…

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPIERANIA KLUBU!! PROMUJ SWOJĄ FIRMĘ Z KLUBEM SPORTOWYM ‪#‎FENIKS!! Skontaktuj się z nami – email: kontakt@ksfeniks.pl

Share Button

Comments

Komentarzy