Kolarze Feniksa na podium w maratonie MTB w Odrzywole

• Kolarze Feniksa na podium w maratonie MTB w Odrzywole

22 maja kolarze reprezentujący Klub Sportowy Feniks Opoczno zajęli wysokie miejsca w Maratonie MTB w Odrzywole. Andrzej Wędzikowski wygrał kategorię M5 na dystansie Mega, a Jerzy Adamski zajął 5 miejsce w kategorii M4. Jan Kłosek na dystansie Hobby zajął 2 miejsce w kategorii M5.

mtb1odrzywol

MTB Maraton „Górska Jazda w Centrum Polski” ODRZYWÓŁ – 2016 został zorganizowany przez Opoczno Sport Team. Zawodnicy mieli do dyspozycji 3 dystansy: Dystans Hobby na 20 km, Dystans Mega na 40km oraz Dystans Giga na 60 km. Dystans Hobby wygrał Jarzębowski Mateusz z klubu BodyiCoach Cycling Team z czasem 0:45:03.300, dystans Mega Federowicz Kacper z czasem 1:15:01.870, a dystans Giga Staszko Łukasz z klubu Maxxbike Team z czasem 1:42:23.880.

Pełne wyniki zawodników Klubu Sportowego Feniks Opoczno:
Andrzej Wędzikowski ukończył wyścig na 40 km z czasem 1:22:16.190 zajmując 7 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 1 miejsce w kategorii M5. Jerzy Adamski ukończył zaś zawody zawody z czasem 1:34:35.240 zajmując 18 miejsce w kategorii open oraz 5 miejsce w kategorii M4.
Jan Kłosek kończąc wyścig na 20 km z czasem 0:53:45.270 zajął 6 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 2 miejsce w kategorii M5.

Gratulujemy udanych startów oraz czekamy na kolejne!