Katarzyna Matysiak na podium Biegu Sylwestrowego w Lesznie

• Katarzyna Matysiak na podium Biegu Sylwestrowego w Lesznie

30 grudnia reprezentantka Ludowego Klubu Sportowego Feniks Opoczno Katarzyna Matysiak wzięła udział w XXXII Biegu Sylwestrowym w Lesznie na 5 km.
Zawody wygrał Szymon Krawczyk, który do mety dobiegł z czasem 0:15:12. Drugie miejsce zajął Krzysztof Szymanowski, a trzecie Nikodem Dworczak. Wśród kobiet wygrała Klaudia Pawlus z czasem 0:18:07. W sylwestrowym biegu wystartowało 318 biegaczy.

Katarzyna Matysiak z klubu Feniks Opoczno ukończyła bieg z czasem 0:20:31 zajmując 72 miejsce w kategorii open, 5 miejsce w kategorii open kobiet oraz 1 miejsce w kategorii K30-39.

matylesz2016

Organizatorem sportowej imprezy byli: 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy, Urząd Miasta Leszna, Wojskowe Stowarzyszenie Sportowe ,, GROT”, Policyjne Stowarzyszenie Sportowe „POZYTYWNIE ZAKRĘCENI”.