Feniks Opoczno zadebiutuje w I lidze Beach Soccera

  • Feniks Opoczno zadebiutuje w I lidze Beach Soccera

W sezonie 2016 LKS Feniks Opoczno zadebiutuje w I Lidze BEACH SOCCERA w ramach MISTRZOSTW POLSKI prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Nasza załoga o awans do Ekstraklasy, najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce będzie walczyć w grupie południowej I ligi. Awans do turnieju barażowego, który zostanie rozegrany 28-31.07.2016 na plaży miejskiej w Gdyni wywalczą 3 najlepsze zespoły z grupy południowej oraz 1 z grupy północnej. W tym samym terminie co turniej barażowy odbędą się również Finały Mistrzostw Polski kobiet i młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Turnieje grupy południowej I ligi Beach Soccera odbędą się: 2-3 lipca 2016 w Chodczu oraz 16-17 lipca 2016 (lokalizacja będzie podana przez PZPN na początku przyszłego tygodnia), a grupy północnej: 2-3 lipca 2016 w Sztutowie oraz 16-17 lipca 2016 w Chojnicach/Charzykowy.

W grupie południowej zagrają drużyny: GKS Futsal Nowiny, UKS Milenium Gliwice, Rzeszowska Akademia Futsalu HEIRO, BSCC AZS SAN Łódź, BSC Pro-Fart Głowno, Zgoda Chodecz BST, Firtech Becpak Beckerarena Warszawa, KP Rapid Lublin oraz LKS Feniks Opoczno.

W grupie północnej zagrają zaś: Omida Hemako Sztutowo, Red Devils Futsal Club Chojnice, KS Bryza Sztutowo, Wodomex Bojano.

Dodajmy, że Mistrzem Polski w Piłce Nożnej Plażowej jest drużyna z województwa łódzkiego – Grembach Łódź.

Cały czas ekipa Feniksa szuka sponsorów, którzy wesprą udział drużyny z Opoczna w I lidze rozgrywek w ramach Mistrzostw Polski. Jeśli chcesz wesprzeć i pomóc załodze Feniksa promować Beach Soccer skontaktuj się z nami! Email: kontakt@ksfeniks.pl

koszulkafeniksf

Z góry dziękujemy za wsparcie pozytywnej filozofii sportu!!

Źródło: PZPN

Share Button

Comments

Komentarzy