Biegowe święto nad zatoką z biegaczami LKS Feniks Opoczno

• Biegowe święto nad zatoką z biegaczami LKS Feniks Opoczno

23 lipca biegacze z Klubu Sportowego Feniks Opoczno: Grzegorz Stępień oraz Krzysztof Białas wystartowali w VIII Półmaratonie Ziemi Puckiej. Bieg na dystansie 21.097 km, w którym wzięło udział prawie pół tysiąca uczestników, Opocznianie mogą zaliczyć do udanych. Półmaraton, którego trasa posiada atest PZLA wygrał Tomasz Grycko z czasem 1:07:12. Drugie miejsce zajął Iurii Grytsak z czasem 1:07:25, a trzecie Henadz Verkhavkindo który ukończył bieg z czasem 1:11:32.

Krzysztof Białas z Ludowego Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył półmaraton w Pucku z czasem 1:33:46 zajmując wysokie 67 miejsce w kategorii open, 63 miejsce w kategorii open mężczyzn i 3 miejsce kategorii wiekowej M-50. Grzegorz Stępień ukończył zawody z czasem 1:35:06 zajmując 79 miejsce w kategorii open, 75 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 10 miejsce w kategorii M-40.