Biegacze Feniksa Opoczno na VI Pabianickim Półmaratonie

• Biegacze Feniksa Opoczno na VI Pabianickim Półmaratonie

3 kwietnia zawodnicy LKS Feniks Opoczno: Grzegorz Stępień oraz Jacek Janiszewski pobiegli w VI Pabianickim Półmaratonie. Nasi zawodnicy kolejny raz pokazali się z dobrej strony i obaj pobili swoje rekordy życiowe na dystansie 21,097 km.

W sportowej imprezie zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Wszystko Gra-Pabianice” wystartowało 1290 biegaczy. Wygrał Paweł Olijnyk z Ukrainy, który bieg ulicami Pabianic ukończył z czasem 1:07:33. Drugie miejsce zajął Zbigniew Kalinowski z czasem 1:11:43, a trzecie Kamil Poczwardowski (1:12:58). Wśród kobiet najlepszy wynik uzyskała Zuzanna Mokros, która ukończyła bieg z czasem 1:22:36.

Grzegorz Stępień z Ludowego Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył półmaraton z czasem 1:38:16 zajmując 242 miejsce w kategorii open, 230 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 67 miejsce w kategorii M40.

Jacek Janiszewski z LKS Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 1:39:19 zajmując 280 miejsce w kategorii open, 267 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 112 miejsce w kategorii M30.