Bieg Sylwestrowy z Termami w Mszczonowie z biegaczami LKS Feniks

• Bieg Sylwestrowy z Termami w Mszczonowie z biegaczami LKS Feniks

Łącznie 168 osób ukończyło czwartą edycję IV Biegu Sylwestrowego z Termami Mszczonów na 5 km. Start i metę biegu usytuowano na terenie kompleksów term w Mszczonowie na ulicy Warszawskiej 52. Dalszy etap trasy prowadził przez osiedle domków jednorodzinnych obok Domu kultury w Mszczonowie, a następnie odcinek polnymi dróżkami wzdłuż autostrady.

Zwycięzcą w kategorii Open był Florian Pyszel z czasem 15:21. Drugie miejsce należało do Jakuba Pudełko który ukończył bieg z czasem 15:21. Jako trzeci na linię mety wbiegł Karol Frelik z czasem 15:43.
Wśród kobiet wygrała Magdalena Pawlak – 19:32. Druga na mecie była Dominika Sosnowska – czas 20:09. Podium uzupełniła Ewa Biedrzycka z czasem 20:25.

W biegu wystartowało trzech zawodników Klubu Sportowego Feniks. Najlepszym okazał się Marcin Mastalerz który ukończył „piątkę” z czasem 19:53 co dało mu 31 miejsce w kategorii Open oraz 18 w kategorii M3. Drugi na mecie zjawił się Łukasz Knapik z czasem 21:32 co dało mu 52 miejsce w kategorii Open oraz 21 w kategorii M4. Trzeci zawodnik Piotr Jesionek zameldował się na mecie z czasem 25:17 co dało mu 120 miejsce w kategorii Open oraz 33 miejsce w kategorii M3.