Beach Soccer: Mecz towarzyski LKS Feniks z Jutrzenką Drzewce

  • Beach Soccer: Mecz towarzyski LKS Feniks z Jutrzenką Drzewce

W środę 8 czerwca Beach Soccerowa załoga LKS Feniks Opoczno rozegrała kolejne spotkanie sparingowe w ramach przygotowań do rozgrywek I ligi. Nasz zespół zagrał spotkanie towarzyskie z drużyną Jutrzenki w Drzewcach (około 80 km od Opoczna).

DRZEWCE000

Zespół rywali z którym rywalizowali zawodnicy z Opoczno składał się w większości z młodzieżowych zawodników tego klubu oraz kilku seniorów. Seniorzy Jutrzenki występują obecnie w klasie okręgowej, grupa: Skierniewice i walczą o awans do IV ligi. Prezesem klubu oraz trenerem jest Krzysztof Supera.

Warto dodać, że nasi przeciwnicy zagrają najprawdopodobniej w tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej plażowej. Klub w latach ubiegłych startował w rozgrywkach seniorskich Mistrzostw Polski Beach Soccera.

DRZEWCE020

Mecz w Drzewcach, który składał się z 4 tercji, po 20 minut każda zakończył się wysokim zwycięstwem LKS Feniks Opoczno. Opocznianie pokazali się w przyjacielskim meczu z dobrej strony na bardzo dobrze przygotowanym boisku mieszczącym się przy Szkole w Drzewcach.

DRZEWCE065

LKS Feniks Opoczno mecz z Jutrzenką Drzewce zagrał w składzie: Szymon Rogulski, Marcin Foryś, Maciej Ziółkowski, Michał Raczyński, Michał Stępień, Wiesław Woźniak, Piotr Bętkowski, Łukasz Knapik, Waldemar Wołąkiewicz, Rafał Staniszewski (kapitan), Adam Stańczyk oraz grający trener Grzegorz Brzeski.

DRZEWCE030

Dodajmy, że wysoką skuteczności strzelecką w spotkaniu sparingowym wykazał się Wiesław Woźniak, a mecz został rozegrany w sympatycznej i przyjaznej atmosferze.

DRZEWCE025

« 1 z 5 »

Niebawem kolejne mecze na piasku z udziałem LKS Feniks Opoczno 🙂

Share Button

Comments

Komentarzy