Beach Soccer z LKS Feniks Opoczno

  • Beach Soccer z LKS Feniks Opoczno

19 maja odbył się kolejny trening w ramach przygotowań drużyny KS Feniks Opoczno do Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Plażowej. Kolejny raz zawodnicy naszego klubu korzystali dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Lechowskiego z boiska w Nieznamierowicach. Drużyna Feniksa została już zgłoszona w Polskim Związku Piłki Nożnej do rozgrywek I ligi Beach Soccera. Turnieje mistrzowskie będą rozgrywane w miesiącu lipcu ale zanim występy w I lidze załoga Feniksa będzie trenować nieopodal Opoczna oraz rozegra kilka spotkań towarzyskich. Potwierdzone są już czerwcowe sparingi z Młodzieżowym Mistrzem Polski – Luktozą Łyszkowice (w składzie z zawodnikami grającymi w Reprezentacji Polski) oraz Jutrzenką Drzewce (drużyną która kilka lat temu grała w Mistrzostwach Polski w Ekstraklasie). Feniks otrzymał również zaproszenie od drużyny Zgoda Chodecz (uczestnika ostatnich rozgrywek I ligi Beach Soccera).

Sparingi zostaną rozegrane na profesjonalnych boiskach do gry w piłkę nożną plażową u zaprzyjaźnionych drużyn z uwagi na fakt, iż w naszym rejonie brakuje jeszcze takiego boiska. W ramach przygotowań zawodnicy zagrają również w turnieju plażowym w Nieznamierowicach oraz Mistrzostwach LZS. W sierpniu nie wykluczony jest również start drużyny z Opoczna w mistrzostwach województwa łódzkiego w plażową odmianę piłki nożnej.

W treningu przeprowadzonym 19 maja uczestniczyli: Marcin Foryś, Damian Gawin, Rafał Staniszewski, Łukasz Dróżdż, Michał Stępień, Wiktor Mastalerz, Karol Cieślik, Szymon Rogulski, Michał Raczyński, Wiesław Woźniak, Piotr Jesionek, Maciej Ziółkowski, Łukasz Knapik, Adam Stańczyk, Piotr Bętkowski oraz grający trener Grzegorz Brzeski.

W treningu przeprowadzonym 10 maja uczestniczyli natomiast: Damian Gawin, Łukasz Dróżdż, Michał Stępień, Wiktor Mastalerz, Marcin Mastalerz, Karol Cieślik, Szymon Rogulski, Michał Raczyński, Wiesław Woźniak, Piotr Jesionek, Maciej Ziółkowski, Bartłomiej Kopera, Adam Stańczyk, Piotr Bętkowski oraz grający trener Grzegorz Brzeski.

Niebawem do załogi trenującej w Feniksie Beach Soccer dołączą kolejni zawodnicy, którzy współtworzą Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno. Szykuje się ciekawa rywalizacja o miejsce w składzie oraz co najważniejsze dobra zabawa! 🙂

Chcesz wspierać drużynę piłkarską KS Feniks Opoczno a zarazem zareklamować swoją firmę na turniejach rangi mistrzowskiej? Skontaktuj się z nami!! kontakt@ksfeniks.pl

« 1 z 2 »
« 1 z 2 »
Share Button

Comments

Komentarzy